Web Tasarım

Web Tasarım

İyi bir web tasarım, şirketlerin kurumsal kimliği açısından oldukça önemlidir. Her gün milyarlarca insan düzenli olarak internet kullanmaktadırlar. Örneğin kendinizi ele alın. Şu an bu makaleyi okuduğunuza göre bir iş için araştırma yapıyor olmalısınız. İşte insanların büyük bir çoğunluğu, herhangi bir şeye ihtiyaç duyduklarında ya da araştırmak istediklerinde ilk yol olarak internete başvuruyorlar. Bu da web tasarım işinin nedenli önem taşıdığını gözler önüne seriyor. Şirketinizin daha kısa yoldan daha çok başarıya imza atmasını istiyorsanız, kesinlikle bir internet sitesine ihtiyacınız var demektir.

Kurumsal yapınızın tam yansıması olan web tasarımınızın, size gerek web gerekse arama motorları yolu ile ulaşan müşterileriniz için,tam kurumsal görünüm, özenle seçilmiş ve düzenlenmiş görsel ve menü yapısı ile şık bir karşılama sağlamalıdır. Web tasarım ve yazılımınız, müşterinizle aranızdaki güven bağını arttırıp güçlendireceği gibi, ürün ve hizmetlerinize de ayrı bir katma değer sağlayacaktır.

Responsive Tasarım

Mobil cihazların internete erişimi ile birlikte, responsive web sitelerine doğal bir ihtiyaç doğdu. Responsive web siteleri ile artık sahip olacağınız tek web sitesi ile her ekran boyutunda ve her cihazda görüntülenebilir olmak mümkün.

Responsive web siteniz oluşturulurken, tasarımı ile müşterinize güvenilirliğinizi, ürününüzün ve sizin kalitenizi yansıtması son derece önemli.

Biri Ajans olarak; şirketiniz ve faaliyetlerinize özel olarak hazırlayacağımız özgün tasarımlarla kapılarınızı Dünya’ya açıyoruz.