Açık Hava Reklamcılığı

Açık hava reklamcılığı ile:

– Markanızın tanıtımını yapıp, imaj değiştirme ya da geliştirme çalışmalarınızı çok daha ucuza mal edebilirsiniz.

– Geniş kitlelere ulaşarak piyasada sesinizi etkili ve ekonomik bir şekilde daha duyurabilirsiniz.

– Hedef müşteri kitlenizin yoğunlukta bulunduğu bölgelere yoğunlaşabilir, ve hatta onların alışveriş yaptıkları mekanlarda kendinizi gösterebilirsiniz.

– Diğer medya organlarında yayınlanmış reklamlarınızın etkisini, açık havada reklamda daha uzun bir süre devam ettirebilirsiniz.

– Müşterilerin alış veriş alışkanlıklarını satış noktalarında yapılan reklamlarla değiştirme imkanı bulabilirsiniz.

 

Markanı Tanıt

Açık hava reklamlarının markanızı tanıtmadaki gücü,  reklamların sokaklardan satış noktasına kadar taşınabilmesinden kaynaklanıyor. Araştırmalara göre açık havada pazarlanan markaların diğer mecralarda verilen reklamlara oranla yüzde 40 daha fazla akılda kalıcı olduğu saptanmış.

Diğer bir deyişle açık hava reklamlarının markalaştırma gücü; tüketicinin aklında yer etmesi açısından diğer mecralara oranla yüzde 40 daha etkilidir. Maliyetinin daha ucuz olması ise bir başka tercih sebebi olabilir.

 Etki Yarat

Reklamınızın sizin seçtiğiniz yerde ve istediğiniz boyutta hedef kitlenize ulaşmasını sağlayan tek mecra açık havadır. Büyüklüğüyle göz doldurmasını isterseniz bina cephelerine, trafiğin yoğun olduğu yerlerde sıkça görülmek için yol kenarları ya da otobüs duraklarına yerleştirilecek reklamınızın etkisi uzun süreler akılda kalacaktır. Başka hiçbir mecra reklamınızı diğerlerinden ayrı bir şekilde ve istediğiniz boyutlarda gösterilmesini garanti edemez.

 

Hedef Kitlenize Hızlıca Ulaşın

Indoor ve Outdoor reklam kampanyalarıyla hedef kitlenize doğrudan ve hızlıca ulaşabilirsiniz.